Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (ISTVHGD) Hakkında

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (ISTVHGD) internet sitesinde
5 Ekim 2017 tarihinde yayımlanan duyuruya yönelik olarak Saint-Joseph’liler Derneği tarafından düzeltmeye ihtiyaç duyulmaktadır.
http://www.istvhgd.com/voleybol-vakfi-saint-josephliler-dernegi-ve-ticari-isletmesi-isbirligi/

ISTVHGD tarafından üyelerinin Saint-Joseph’liler Derneği tesislerinin kullanımına yönelik resmi başvuru alınmış ve Dernek Yönetim Kurulu’nca değerlendirilmiştir.
Saint-Joseph’liler Derneği Yönetim Kurulu teklifi, tesislerin ayrıcalıklı kullanım haklarının sadece Dernek Üyeleri’ne ait olduğu gerekçesiyle olumlu bulmamıştır.

ISTVHGD temsilcilerine Dernek tesislerinin işletmesini süreli anlaşma ile yürütmekte olan Ilısal Gastronomi AŞ ile yapılacak bir anlaşma ile bir takım indirimler verilmesi için yönlendirmede bulunulmuştur.
5 Ekim 2017 tarihli duyuruda görülebileceği gibi tesislerin kullanımına yönelik bir üyelik statüsünün başka bir kuruluşa sağlanması mevcut anlaşmalar gereği mümkün olmadığı gibi gerçeği de yansıtmamaktadır.

Üyelerimizin ve kamuoyunun bilgilerine sunar, bu doğrultuda olası mağduriyetlerin önlenmesi amacıyla ISTVHGD Üyeleri ile paylaşılması rica olunur.
Saygılarımızla,
Saint-Joseph’liler Derneği Yönetim Kurulu