Üyelerimize Ne Sunuyoruz?

SJD’ne üye olduğunuzda, sizin ve ailenizin yaşamını kolaylaştıracak pek çok hizmete kavuşacaksınız:

QUARTIER Dergisi’ne ücretsiz dergi aboneliği
SJD tarafından çıkarılarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki üyelerimize gönderilen aylık QUARTIER Dergisi, SJD’nin dış dünyaya açılan yüzü olarak 1988 yılından beri yayınlanmakta. Yılda 4 sayı basılan dergimiz gündem konularından bilime, sağlıktan sanattan iş dünyasına birçok farklı konuda içerik sunar. Ayrıca tüm üyelerimizin önerileri yine üyelerden oluşan yazı Kurulunda değerlendirilir. QUARTIER Dergisi üyelerimize ücretsiz olarak adrese teslim sistemi ile kurye ile dağıtılır. QUARTIER Dergimize, WEB sitemizdeki QUARTIER sayfasından da elektronik ortamda “pdf” dosya olarak ulaşabilirsiniz.

SJD Sosyal Tesisleri’nden (Club Quartier) indirimli faydalanma imkanı
Tüm üyelerimize SJD Sosyal Tesisleri (Club Quartier) bünyesinde bulunan restoranlar, yüzme havuzu ve tenis kortlarından indirimli ve öncelikli yararlanma fırsatı sunuyoruz.

SJD etkinliklerinden indirimli ve öncelikli faydalanma fırsatı
SJD tarafından düzenlenen Petit-Pain gibi, konserler, özel geceler, Derneğimiz ve Club Quartier tarafından gerçekleştirilen tüm etkinlikler, SMS, e-bülten ve QUARTIER  Dergisi ile öncelikli olarak üyelerimize duyurulur.