SPONSORLUK


Reklam Alanları

Dergi
1990 yılında yayın hayatına başlayan QUARTIER Dergisi’nin tirajı 2.500 ve yılda 3 sayı yayımlanıyor. Ama etkisi çok daha büyük. Dergi elden ele dolaşıyor. SJ’liler her sayıyı sabırsızlıkla bekliyor, okuyor ve saklıyor. İçindeki konular benzersiz: Eski SJ yıllıklarından alıntılar, anılar, gündemdeki konulara ilişkin yorumlar, sağlık haberleri ve özenle seçilmiş kapak konuları…
Ayrıca, QUARTIER “pdf” olarak www.sjd.org.tr adresli portalimizde yayınlanıyor ve sanal ortamda SJ’lilere ve SJ camiasını takip etmek isteyenlere dijital yayın yapıyor. Artık, QUARTIER Dergisi’ni, internet üzerinden okuyabilmek, eski sayıların arşivlerine ulaşabilmek mümkün…
QUARTIER Dergisi bu yüzden SJ camiasına ulaşabilmenin en iyi yolu… Dergide ve dolayısıyla e-dergide, siz de reklamlarınızla yer alın. Bir SJ’liyi etkilediğinizde, aslında çok daha büyük bir kitleyi etkileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Özel Sayı
Özel gündem ve SJ Camiasındaki önemli haberlerin gecikilmeden aktarılabilmesi için, yılda 4 kez yayımlanan QUARTIER Dergisinin, Özel Sayı olarak da basılması mümkündür.
Özel sayıda ilan veren firma/markalar SJ camiasına doğrudan ulaşma imkanına sahip olurlar.
SJD tarafından düzenli olarak 2.500 üyesinin e-posta adresine gönderilen e-bülten, derneğin etkinlikleri ile Saint-Joseph Lisesi ve SAJEV Küçük Prens Okullarından haberleri içeriyor. SJD Üyelerinin ajandalarını belirledikleri e-bültene banner ve link verebilir, markanızın hedef kitlenize ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Portal
Firma www.sjd.org.tr sayfasında belirlenmiş yerlere yerleştirilecek banner ile yer alabilir.

Panolar
SJD’in mevcut tesislerinde yer alan havuz, tenis kortları, Cevizlik mekanlarına uygun ebatlarda yerleştirilecek panolarda firmalara  tanıtım imkanı sağlanmaktadır.

Araç Teşhir
Otomobil firmalarının marka tanıtımı yapması amacıyla SJD tesisleri bahçesinde yer alan sergileme alanında min. 7 gün boyunca araç tanıtım ve stant faaliyeti yapılır.
Firma ile karşılıklı görüşmenin neticesinde, iki tarafın da onayladığı uygun bir spotta, tanıtım süresi boyunca “branding” yapabilir.Otomobil firmalarının marka tanıtımı yapması amacıyla SJD tesisleri bahçesinde yer alan sergileme alanında min. 7 gün boyunca araç tanıtım ve stant faaliyeti yapılır.
Firma ile karşılıklı görüşmenin neticesinde, iki tarafın da onayladığı uygun bir spotta, tanıtım süresi boyunca “branding” yapabilir.

Detaylar için aşağıdaki linkten bilgi edinebilirsiniz.

2017 Reklam ve Sponsorluklar


Destek Verenler


Sıkça Sorulan Sorular

Dergi kaç kişiye gidiyor?
2500′ ün üzerindeki üyeye, akademik camia ve protokole yılda 3 sayı olarak gider. İmza karşılığı teslim edilir.

Dergiye insert vermek istiyorum, hedef kitlenin ayrıştırılması mümkün mü?
Evet, yaş aralığı, cinsiyet, oturulan semt konusundaki tercihlerinize göre gönderim yapılabiliyor.