Fransa/Lyon Ticaret Heyeti-SÜRELİDİR (4 Mayıs 2018)

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan e-posta mesajında, 18-20 Haziran 2018 tarihleri arasında Fransa’nın Lyon şehrine yönelik bir Ticaret Heyeti düzenleneceği, bu kapsamda Türkiye-Fransa iş forumunun yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan ikili firma görüşmelerinin (B2B) öngörüldüğü belirtilmektedir.

Pazar payımızın artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyete, otomotiv ve yedek parçaları alanında faaliyet gösteren firmaların katılımında fayda görüldüğü ifade edilmektedir. Heyete katılmak isteyen firmaların en geç 04 Mayıs 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar  https://bit.ly/2JJdTi3 adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ve organizasyon kapsamındaki ekonomi sınıfı uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer işlemlerinden doğan giderlerin karşılanmasını teminen 980-Euro tutarındaki katılım ücretini Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM), Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282), IBAN No: TR93 0001 5001 5804 8000 9634 35 numaralı EURO hesabına yatırmaları ve ödemeye dair dekontu bestecoskuner@tim.org.tr adresine e-posta ile göndermeleri gerekmektedir (Tel: 0212 454 00 96). Dekont ulaştıktan sonra katılım kesinleşmekte olup, etkinlik kapsamında uçak biletleri kesildikten ve otel rezervasyonları teyit edildikten sonra katılımın iptali durumunda ücret iadesi yapılmamaktadır.

Umuma Mahsus Pasaport sahibi T.C. vatandaşlarının ülkeye girişleri vizeye tabidir. Hâlihazırda geçerli Schengen vizesi bulunmayan firma temsilcilerinin heyet başvurularını kesinleştirdikten sonra Fransa vizesine münferit olarak başvurmaları gerekmektedir.

Sınırlı bir katılım öngörüldüğünden, heyete katılmak isteyen firmalarımızın en kısa sürede başvuru işlemlerini tamamlamaları önerilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.