Camiamızın Gücüne Güç Katmak için Üyelik Daveti

Saint-Joseph camiasının bir mensubu olarak, sizi derneğimize üyeliğe
ve birlikte daha güçlü olmaya davet ediyoruz.

1971 yılından bugüne faaliyetlerini sürdüren Saint-Joseph’liler Derneği, üyelerinin katkı ve katılımlarıyla iletişim ağını genişletmeye devam ediyor. Derneğimiz Türkiye genelinde frankofon camiasının iletişimde kalması için ilişki ağını genişletirken öğrenci ve mezunlarımıza destek olmayı hedefliyor. Moda merkezli sosyal tesisimiz, camiamızın bir araya geldiği çok önemli bir çatıdır, ancak Saint-Joseph’li olmak bir sosyal tesisin sağlayabileceklerinin çok ötesindedir. Gelin bu ayrıcalığı birlikte yaşayalım, yaşatalım.

Uzak kaldığımız, farklı sebeplerle kırılan camiamız mensupları ile yeniden bir araya gelmek ve gurur duyduğumuz Saint-Joseph’li kimliğimizin değerini daha yukarılara taşımak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Yaşanan sorunların maddi boyutun ötesinde olduğunun farkında olmakla birlikte, engelleri en aza indirgemek amacıyla, Derneğimizin 25 Mart 2018 tarihinde düzenlediği Genel Kurul toplantısında alınan karar ile üye giriş aidatını 1TL olarak belirledik

Dernek üyesi olmak için Dernek Üyeliği Başvuru Formu  tarafımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

Soru, görüş ve önerilerinizi 2 Nisan 2018 tarihi itibariyle Dernek Müdürü olarak göreve başlayan, 2001 mezunu  Begüm Dündar’ a  begum.dundar@sjd.org.tr  adresinden iletebilirsiniz.

2017-2020 Dönemi Komiteler adresinde yer alan çalışma gruplarımızda görev almak isterseniz aynı adresten mesaj iletebilirsiniz.

Saint-Joseph’liler Derneği 2018 yılı üye aidatı  :  250TL

Aidat ödemelerinizi Turkish Bank Moda Şubesi Saint-Joseph’liler Derneği’nin TR59 0009 6000 0008 4000 0749 54 numaralı hesabına yatırabilir, havale veya EFT yapabileceğiniz gibi, 0216 450 54 84 numaralı telefondan arayarak kredi kartı ile “tek çekim veya taksitle” ödeyebilirsiniz.

Aidat Ödeme Talimatı formunu doldurarak 0216 336 03 54 numaralı faksa iletmeniz veya dernek@sjd.org.tr adresine mail göndermeniz durumunda, üyelik aidatınız her yıl otomatik olarak da tahsil edilebilir.

Saygılarımızla
Saint-Joseph’liler Derneği